Pay Per Click Management

Interneto Reklamos Strategija Jūsų Projektui

Efektyvi internetinė reklama leis pasiekti potencialius klientus išleidžiant mažiau ir parduoti daugiau. Mūsų svarbiausias tikslas – Jūsų verslo pelningumo didinimas. Todėl mūsų darbo rezultatas bus ne tik didėjantys pardavimai, bet ir mažėjančios Jūsų verslo išlaidos

Užtikriname didesnį perkančiųjų lankytojų skaičių mažesniais kaštais.

Nors šiandien internetinės reklamos priemonių pasirinkimas yra ypač didelis, tačiau tik dalis šių priemonių yra iš tiesų veiksmingos arba veiksmingos būtent Jums. Dažnai ~50 % reklamai skiriamo biudžeto yra išnaudojama neefektyviai. Priežastis paprastai būna žinių, laiko ir dėmesio detalėms stoka.

  • Sukūrėte naują interneto projektą, tačiau žmonės Jūsų neranda?

  • Siekiate stiprinti savo vardą interneto erdvėje čia ir tarptautinėje rinkoje?

  • Lankytojų/klientų srautas į svetainę per mažas?

  • Ieškote sprendimų kaip padidinti savo įmonės ar el. prekybos portalo žinomumą bei pardavimus?

  • Pristatote naują prekę ar paslaugą bei siekiate pateikti savo įmonės pasiūlymus didžiausiai interneto lankytojų auditorijai?

Skirtingiems tikslams ir veiklai - skirtinga strategija

Reklama Google paieškos tinkle. (AdWords)

Čia Jūsų reklamą mato tik potencialus klientas. Tai ypatingai efektyvi reklama, nes mokate tik už potencialaus kliento apsilankymą, o ne fiksuotą sumą.

Pakartotinė rinkodara (Remarketing) „Google“ ir „Facebook“ tinkluose.

Šiuolaikinės galimybės leidžia prarastus lankytojus aptikti interneto platybėse ir grąžinti juos į Jūsų svetainę. Šis procesas vadinamas pakartotine rinkodara – remarketingu. Remarketingas suteikia unikalią galimybę interneto tinkle pasiekti tuos, kurie lankėsi Jūsų svetainėje ir pasiūlyti jiems tokią reklamą, kuri paskatins juos sugrįžti.

Reklama socialiniuose tinkluose „Facebook“, „LinkedIn“, „Yandex“ ar kituose.

Need to generate awareness about your brand, product or service? We’ll develop a social advertising strategy aimed to meet KPIs and your targets.

Reklaminiai Skydeliai

Tradicinė reklamavimo internete priemonė. Paruošime standartinio dydžio skydelius bei rasime tinkamus partnerius jiems rodyti. Google analytics pagalba paruošime galimybę stebėti reklamos efektyvumą.

Reklama „Youtube“ tinkle.

Turite puikų įmonės reprezentacinį ar reklaminį vaizdo klipą? Padėsime, kad jis būtų pamatytas potencialių klientų YouTube reklamos pagalba.

Turime daug patirties internetinės rinkodaros srityje, todėl vertiname kiekvieną klientą – mažą ir didelį ir suprantame jų poreikius.

19

PPC Reklamos kampanijos

35

AdWords kampanijų

5

Video projektų

41

Kampanijos vaizdinės reklamos tinkle

24

Sėkmingi remarketingo įgyvendinimai

19

Socialinių tinklų projektai

Papasakokite apie savo projektą!

Išplėskime jūsų verslą, kartu!

Laukeliai pažymeti * yra privalomi.